Eğitim Anlayışımız

Özel Tümevarım Okulları olarak her çocuğun hak ettiği bireysel eğitimi alması gerektiğine inanıyor, alanında uzman eğitim kadromuzla bu felsefe ışığında yürüyoruz.

Her çocuğun içindeki potansiyeli ve yetenekleri ortaya çıkarma amacımız doğrultusunda hazırladığımız eğitim programımız sayesinde çocukların kendilerini keşfettikleri bu eğlenceli yolda, onlara bilgi ve donanımızla eşlik ediyor, Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ışığında, uygar medeniyetler seviyesine yakışan bir eğitim anlayışını benimsiyoruz.

Özel Tümevarım Okulları olarak inanıyoruz ki eğitim; doğru teknik ve kişiye özel yöntemlerle doğru şekillenir, bireyin mutluluğu ile sağlamlaşır.

Gözlerimizi kapayıp tek başımıza yaşadığımızı düşünemeyiz. Memleketimizi bir çember içine alıp dünya ile olan bağlarımızı kopartamayız. Aksine yükselmiş, ilerlemiş, çağdaş bir millet olarak medeniyet düzeyinin de üzerinde yaşayacağız. Bu hayat ancak ilim ve fen ile olur. İlim ve fen nerede ise oradan alacağız ve her ulus ferdinin kafasına koyacağız. İlim ve fen için kayıt ve şart yoktur.